تلفن تماس: 33239072-087
بخش‌های آزمایشگاه

 در این بخش: 

آزمایش‌های هورمونی به روش‌های ذیل انجام می‌شود:

  • ECLIA) Electro Chemi Luminescence)
  • ELISA) Enzyme- Linked Immunoab Sorbent Assay)
  • ELFA) Enzyme linked fluorescent assay)

به شکل روزانه و هفتگی انجام می‌شوند.

بهره‌گیری از سه دستگاه برتر دنیا برای اندازه‌گیری هورمون‌ها
استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک
انجام آزمایش‌های غربالگری مادران باردار با نرم‌افزار مورد تایید مرجع سلامت
انجام کلیه آزمایش‌های تخصصی هورمون‌شناسی بدون نیاز به ارسال

ECLIA) Electro Chemi Luminescence)

کیت‌های مربوط به این روش آزمایشگاهی به شکل انحصاری در اختیار کمپانی Roche آلمان می‌باشد و از طریق شرکت طرف قرارداد ایرانی در اختیار آزمایشگاه قرار می‌گیرد.

حساسیت، تکرارپذیری، دقت و صحت بالای این روش قابل مقایسه با سایر روش‌های آزمایشگاهی نیست، به همین علت مورد اطمینان و تایید اکثر متخصصین مجرب و بنام کشورمان می‌باشد. لازم به ذکر است این آزمایشگاه از سال 1389 به عنوان اولین آزمایشگاه در سطح استان دستگاه مذکور را در اختیار دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره‌ی اساس روش ECLIA اینجا کلیک کنید 
 
 کیت‌ها و دستگاه VIDAS (روش ELFA) به‌صورت انحصاری توسط شرکت Biomerieux فرانسه تولید شده و توسط شرکت ایرانی فردآور عرضه و پشتیبانی می‌شود.
کیت‌ها و دستگاه Alegria (روش ELISA) نیز به‌صورت انحصاری توسط شرکت Orgentec آلمان تولید شده و توسط شرکت ایرانی روناک طب در کشور عرضه و پشتیبانی می‌شود. 

کنترل کیفی

در این بخش نیز مانند سایر بخش‌ها، برنامه‌های کنترل کیفی در نظر گرفته شده توسط مسئول بخش، سوپروایزر و مسئول فنی کنترل می‌شود. 

تجهیزات بخش
از برترین و موفق ترین ایمونوآنالایزرهای دنیا در حال حاضر می باشد.این دستگاه با استفاده از تکنولوژی الکتروکمی لومینسانس(ECLIA) تست های ایمونولوژی و هورمونی را با حساسیت بالا و محدوده خوانش وسیع اندازه گیری می کند و قابلیت انجام تست های اورژانسی را به صورت مجزا دارد.با توجه به اینکه دستگاه close می باشد دخالت اپراتوری به حداقل ممکن می رسد.دستگاه ساخت شرکت Roche آلمان بوده و کیت های دستگاه انحصارا در اختیار شرکت سازنده می باشد.
Cobas e 411
ساخت کمپانی BIOMERIEUX فرانسه جهت اندازه گیری تعداد زیادی از هورمون ها و تشخیص انواع بیماری های عفونی با روش (ELFA) طراحی شده است. دستگاه close (با حداقل دخالت اپراتور)بوده و کیت ها در انحصار شرکت سازنده است.
Immuno Assay VIDAS
دستگاه Alegria اتوماتیک با روش Elisa ساخت شرکت ORGENTEC آلمان است.این دستگاه close بوده و کیت ها در انحصار شرکت سازنده است.
Alegria
دستگاه الایزری ساخت شرکت Awareness آمریکا از این دستگاه برای خوانش و اندازه گیری مقادیر نمونه مجهول در سرم و پلاسما استفاده می شود
Stat Fax
تماس با ما
سنندج، خیابان آبیدر، پایین‌تر از میدان مولوی کُرد، کوچه پرتوی، پلاک 3
تلفن تماس: 33239072 087  
08791009072   
فکس: 33239092 087
تلگرام: 09180027952 
واتس‌اپ: 09185330322 
ساعت کاری آزمایشگاه
شش ماه اول سال:
(شنبه تا چهارشنبه 6:30 الی 20:30)(پنج‌شنبه 6:30 الی 18:30)
شش ماه دوم سال:
(شنبه تا چهارشنبه 7 الی 20)(پنج‌شنبه 7 الی 18)