تلفن تماس: 33239072-087
بخش‌های آزمایشگاه

 در این بخش: 

آزمایش‌های هورمونی در این بخش به دو روش:

  • ECLIA) Electro Chemi Luminescence)
  • Elisa) Enzyme- Linked Immunoab Sorbent Assay)

به شکل روزانه و هفتگی انجام می‌شوند.

بهره گیری از سه دستگاه برتر دنیا جهت اندازه‌گیری هورمونها
شرکت مداوم در برنامه کنترل کیفی راندوکس انگلستان
استفاده از دستگاههای تمام اتوماتیک
انجام آزمایش‌های غربالگری مادران باردار با نرم‌افزار مورد تایید مرجع سلامت
انجام کلیه آزمایشهای تخصصی هورمون شناسی بدون نیاز به ارسال

ECLIA) Electro Chemi Luminescence)

کیت‌های مربوط به این روش آزمایشگاهی به شکل انحصاری در اختیار کمپانی Roche آلمان می‌باشد و از طریق شرکت طرف قرارداد ایرانی در اختیار ما قرار می‌گیرد.

حساسیت، تکرارپذیری، دقت و صحت این روش قابل مقایسه با سایر روش‌های آزمایشگاهی نیست به همین علت مورد اطمینان و تایید اکثر متخصصین مجرب و به نام کشورمان می‌باشد. لازم به ذکر است این آزمایشگاه از سال 1389 به عنوان اولین آزمایشگاه در سطح استان دستگاه مذکور را در اختیار دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره‌ی اساس روش ECLIA اینجا کلیک کنید 
 
 کیت‌ها و دستگاه VIDAS (روش ELFA) بصورت انحصاری توسط شرکت Biomerieux فرانسه تولید شده و توسط شرکت ایرانی فردآور عرضه و پشتیبانی می‌گردد.
کیت‌ها و دستگاه Alegria (روش ELISA) نیز بصورت انحصاری توسط شرکت Orgentec آلمان تولید شده و توسط شرکت ایرانی روناک طب در کشور عرضه و پشتیبانی می‌گردد. 

کنترل کیفی

مانند سایر بخش‌ها، در این بخش نیز برنامه‌های کنترل کیفی در نظر گرفته شده است که توسط مسئول مربوطه در بخش، سوپروایزر و مسئول فنی کنترل می‌گردد. 

تجهیزات بخش
از برترین و موفق ترین ایمونوآنالایزرهای دنیا در حال حاضر می باشد.این دستگاه با استفاده از تکنولوژی الکتروکمی لومینسانس(ECLIA) تست های ایمونولوژی و هورمونی را با حساسیت بالا و محدوده خوانش وسیع اندازه گیری می کند و قابلیت انجام تست های اورژانسی را به صورت مجزا دارد.با توجه به اینکه دستگاه close می باشد دخالت اپراتوری به حداقل ممکن می رسد.دستگاه ساخت شرکت Roche آلمان بوده و کیت های دستگاه انحصارا در اختیار شرکت سازنده می باشد.
Cobas e 411
ساخت کمپانی BIOMERIEUX فرانسه جهت اندازه گیری تعداد زیادی از هورمون ها و تشخیص انواع بیماری های عفونی با روش (ELFA) طراحی شده است. دستگاه close (با حداقل دخالت اپراتور)بوده و کیت ها در انحصار شرکت سازنده است.
Immuno Assay VIDAS
دستگاه Alegria اتوماتیک با روش Elisa ساخت شرکت ORGENTEC آلمان است.این دستگاه close بوده و کیت ها در انحصار شرکت سازنده است.
Alegria
دستگاه الایزری ساخت شرکت Awareness آمریکا
Stat Fax

معرفی بخش‌های آزمایشگاه

تماس با ما
سنندج، خیابان آبیدر، پایین‌تر از چهارراه، کوچه پرتوی، پلاک 3
تلفن تماس: 33239072 087 
فکس: 33239092 087
ساعت کاری آزمایشگاه
شش ماه اول:
(شنبه تا چهارشنبه 7 الی 21) (پنج‌شنبه 7 الی 19)
شش ماه دوم:
(شنبه تا چهارشنبه 7 الی 20) (پنج‌شنبه 7 الی 18)